OFICIÁLNE: Ferran Torres je suspendovaný na dva zápasy

Podľa najnovších zistených informácii výbor RFEF informuje, že zamietol odvolanie Katalánskeho klubu Barcelony proti červenej karte Ferrana Torresa v zápase proti Atléticu Madrid. Súťaživý výbor RFEF pre Ferrana Torresa a Stefana Savica potvrdil dvojzápasový dištanc.

V nedávnom vzájomnom zápase Katalánskeho klubu proti Atléticu Madrid na ihrisku Wanda Metropolitano v priebehu 92. minúte došlo k menšej šarvátke medzi útočníkom Ferranom Torresom a obrancom Stefanom Savicom. Obaja hráči po tejto agresívnej šarvátke videli od arbitra červenú kartu. Podľa článku 130.2 Disciplinárdneho kódexu RFEF, “Ak sa hráč dopustí počas hry do násilného správania z diaľky od akcie bez možnosti prijať loptu alebo zastaviť hru, bude potrestatný suspendáciou na dva až tri zápasy.”

Zdroj: fcbarca.com, twitter.com/LaLigaTV
Foto: sport.es