OFICIÁLNE: Finále Kings League sa uskutoční na Camp Nou

Prezident Katalánskeho klubu Joan Laporta v priebehu včerajšieho dňa sa nečakane objavil na stretnutí zástupcov Kings League (Piquého liga), kde sa nachádzali Gerard Piqué, Gerard Romero či Sergio Agüero… V priebehu tohto stretnutia bolo oznámené, že Finále Kings League sa uskutoční na Camp Nou.

Pred pár dňami sa objavili informácie, ktoré naznačovali, že bývalý hráč Gerard Piqué sa stretol s prezidentom FC Barcelona Laportom, aby prediskutoval možnosť odohrať finále Kings League na štadióne Camp Nou.

Počas včerajšieho dňa Piqué a prezident Joan Laporta spoločne potvrdili, že v tejto veci došlo k dohode. Finále Kings League je na programe 26. marca a hrať sa bude na Camp Nou.

“Myslím si, že je dôležité, aby sme sa prispôsobili novým formám zábavy pre mladých ľudí. Okrem toho sa na ňom podieľajú svetoznámi futbalisti ako Kun či Iker. Takže aj ja som Vám vďačný”, povedal prezident klubu Laporta.

Foto: twitter.com/Kings League InfoJobs