OFICIÁLNE: Franck Kessie má natiahnutý adduktor na pravom stehne

Katalánsky klub FC Barcelona znovu komplikujú zranení hráči. Podľa najnovších informácii klub informuje, že po zraneniach Julesa Koundého, Frenkiho de Jonga, Memphisa Depaya, Ronalda Arauja a Hectora Bellerína sa vo včerajšom zápase proti Interu Miláno zranili ďalší dvaja hráči. Franck Kessie a Christensen, ktorý môže byť mimo hry až na jeden mesiac.

Podľa najnovších informácii klub FC Barcelona na svojich sociálnych sieťach oficiálne oznámila zranenie 25-ročného záložníka Francka Kessieho. V správe sa uvádza, že záložník ma natiahnutý adduktor na pravom stehne a jeho návrat na ihrisko nieje známy. Javi Miguel z denníka AS má však veľmi dobré kontakty s lekárskou službou Barcelony a informuje, že Franck Kessie bude chýbať približne 7 až 10 dní, čo znamená, že jeho účasť v najbližšom kole Ligy Majstrov je otázny.

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com
Foto: twitter.com/FC Barcelona