OFICIÁLNE: Gerard Piqué a Sergi Roberto sú zranení

33-ročný obranca Gerard Piqué v včerajšom zápase proti Atl. Madrid utrpel zranenie. Podľa oficiálnej stránky FC Barcelona sa jedná o vyvrtnutie pravého kolena.

Stredný obranca Gerard Piqué v priebehu niekoľkých hodín podstúpi ďalšie testy, ktoré majú priblížiť rozsah zranenia.
Gerard Piqué v tejto sezóne odohral desať zápasov, osem v LaLige a dva v Lige Majstrov.

Sergi Roberto

Vo včerajšom zápase proti Atl. Madrid tesne pred koncom zápasu sa zranil aj 28-ročný záložník Sergi Roberto.
Podľa zistených informácii FC Barcelona informuje, že Sergi Roberto ma ťažkosti v pravom stehennom boku. Všetky potrebné vyšetrenia ho budú čakať v najbližších hodinách.
Sergi Roberto v tejto sezóne odohral 10 zápasov, sedem v LaLige a tri v Lige Majstrov.

zdroj www.fcbarcelona.com
foto www.facebook.com