Oficiálne: Jean-Clair Todibo odchádza do Schalke 04

Oficiálna stránka FC Barcelony predvčerom na svojej web stránke publikovala prestup 20-ročného obrancu Todibo Jean-Clair.

Oficiálna stránka FC Barcelony informuje, že dospela k dohode so Schalke 04 o prestupe Todiba. Jedná sa o hosťovanie do konca tejto sezóny. Barcelona za tohto hráča získala 1.5 mil. EUR.

Nemecký klub taktiež prevezme svoje náklady na hráča, kde bude mať možnosť kúpiť hráča za 25 miliónov eur + 5 mil. EUR v bonusoch. Ak sa Schalke 04 rozhodne hráča kúpiť, Barcelona si zas zachovala právo na vyplatenie Francúza za premenné vo výške 50 miliónov eur + 10 miliónov eur v bonusoch.

Jean-Clair Todibo od tejto doby, odohral len 5 zápasov vo farbách Barcelony. Debutoval 13. apríla v stretnutí proti Huesce. Celkovo sa objavil v 4 zápasoch ligy a 1 v LM.

zdroj www.fcbarcelona.com www.fcbarca.com
foto www.as.com