OFICIÁLNE: Jordi Alba a Memphis sú zranení

Oficiálna stránka Katalánskeho klubu FC Barcelona včera na svojich sieťach vydala lekárske oznámenie týkajúce sa Jordiho Albu a Memphisa Depaya.

Ľavý obranca Jordi Alba má problémy s pravou stehennou šľachou [Hamstring]. Klub jeho dĺžku rekonvalescencie neurčil. Toto zranenie si privodil v Lige Majstrov v zápase proti Bayernu Mníchov, kde bol v 31. minúte vystriedaný 22-ročným Oscarom Minguezom.

Jordi Alba v tejto sezóne odohral aktuálne 16 zápasov, 11 v LaLige a 5 v Lige Majstrov, pričom pridal najmenej 5 asistencií.

Holandský útočník Memphis Depay si poranil biceps femoris v ľavom stehennom kĺbe [Hamstring]. Aj v tomto prípade klub jeho dĺžku rekonvalescencie neinformoval.

27-ročný útočník Memphis Depay v tejto sezóne odohral 20 zápasov, v každom jednom zápase začínal od prvej minúty, podarilo sa mu streliť 8 gólov a to všetky na domácom štadióne.

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: as.com