OFICIÁLNE: Martin Braithwait ukončil zmluvu s FC Barcelona

Oficiálna stránka FC Barcelona v priebehu dnešného večera informovala, že dosiahla dohodu o ukončení kontraktu Dánskeho útočníka Martina Braithwaiteho, ktorý spája hráča s klubom do konca sezóny 2023/24.

Katalánsky klub FC Barcelona verejne vyjadruje svoju vďačnosť Braithwaitemu za jeho odhodlanie a obetavosť a želá mu veľa šťastia a úspechov v budúcnosti.

Dánsky útočník Martin Braithwaite do FC Barcelona prišiel v zimnom prestupovom období z Leganés v roku 2020. Za dva a pol sezóny v klube celkovo odohral 59 zápasov. Vo svojich 44 ligových zápasoch sa mu podarilo streliť päť gólov a pridať tri asistencie. Ďalšie tri góly strelil v Lige Majstrov a dva v Copa del Rey, čo je celkovo krásnych desať gólov.

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: sport.es