OFICIÁLNE: Pierre-Emerick Aubameyang prestupuje do Chelsea

FC Barcelona v priebehu včerajšieho večera informovala svojich fanúšikov, že sa dohodla s futbalovým klubom Chelsea na prestupe Pierra-Emericka Aubameyanga za 12 miliónov eur.

Katalánsky klub FC Barcelona verejne vyjadruje svoju vďačnosť Aubameangovi za jeho profesionalitu, odhodlanie, obetavosť a vždy prítomný pozitívny a vrúcny prístup ku každému aspektu týkajúcemu sa klubu. Praje mu veľa šťastia a úspechov v budúcnosti.

Pierre-Emerick Aubameyang navždy zostane v pamäti fanúšikov Barcelony. Hráč bol vždy na strane Katalánskeho klubu FC Barcelona. Do Barcelony prišiel zadarmo, nastrieľal góly, vyčaril úsmev niekoľkým hráčom a dokonca si svoj plat nechal znížiť.

V Barcelone strávil niekoľko mesiacov, za ktoré dokázal odohrať 23 zápasov, strelil 13 gólov vrátane dvoch nádherných proti Realu Madrid, kde Barcelona zvíťazila 0:4 a pripísal si jednu asistenciu.

Zdroj: fcbarcelona.com, transfermarkt.com
Foto: fcbarcelona.com