OFICIÁLNE: Sergi Roberto ma vykĺbené ľavé rameno

Oficiálna stránka Katalánskeho klubu FC Barcelona informovala, že vo včerajšom zápase na pôde Spotify Camp Nou si obranca prvého tímu FC Barcelona Sergi Roberto vykĺbil ľave rameno.

V priebehu včerajšieho stretnutia v prvom polčase v 34. minúte musel ihrisko opustiť 18-ročný záložník Pablo Gavi po tom, čo do neho vrazil Dani García. Novinári však informovali, že mladíkovi sa darí veľmi dobre. Dostal zásah do adduktora, ale nedošlo k žiadnemu prasknutiu ani vážnemu zraneniu. Boľavé miesto bolo pokryté ľadom.

V závere stretnutia musel ihrisko opustiť aj obranca Sergi Roberto, ktorý si vykĺbil ľavé rameno po svojom obrannom zákroku. Vedenie Barcelony ešte neinformovalo o približnom návrate hráča, nuž niektoré média informujú, že jeho návrat bude zrejme až niekedy po Majstrovstvách sveta.

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com, twitter FC Barcelona
Foto: twitter.com/FCBayernGER