OFICIÁLNE: Tretia sada dresov FC Barcelona

Oficiálna stránka FC Barcelona dnes zverejnila fotografie tretej sady dresov pre sezónu 2021/22. Táto výnimočná sada dresov sa môže pochváliť svojim dizajnom a nie to ešte s nápadom. Táto sada predstavuje úzke prepojenie medzi klubom a mestom. Výnimočné sú taktiež tým, že tieto dresy budú výhradne nosiť muži a ženy výlučne na zápasy Ligy Majstrov.

Jedným z najobvyklejších prvkov tohto dresu je zanechávanie tradičných zvislých červených a modrých pruhov. Pôsobia neónovými tónmi a obsahujú rôzne pozadia, ktoré odrážajú päť Barcelonských štvrtí: Poble-sec, Poble Nou, Grácia, Ravao a Les. Corts. Túto súpravu dopĺňajú modré šortky s bočným tmavomodrým pruhom s nápisom “El nostre Barça” v preklade Naša Barça. Tento slogan môžeme vidieť aj na ponožkách.

Zdroj: fcbarcelona.com
Fotky: twitter.com/fcbarcelona, twitter.com/fcbfemeni, fcbarcelona.com