klubfcbarcelona

OFICIÁLNE: Zápas s Neapolom sa bude hrať bez divákov

Odveta osemfinále Ligy Majstrov medzi Barcelonou a Neapolom sa odohrá bez divákov, Rozhodli o tom predstavitelia Barcelony a katalanskej vlády na spoločnom zasadnutí v snahe zabrániť šírenie epidémie súvisiacej s koronavírusom.

Dnes ráno v sídle zdravotníckeho oddelenia sa konalo stretnutie predstaviteľov FC Barcelona a politikov Generalitat de Cataluny. Barcelonu na schôdzke zastupovali Oscar Grau, Albert Soler a vedúci lekárskeho oddelenia klubu Ramon Canal. Vedenie už predtým odporúčala, aby sa stretnutie konalo bez divákov. Barcelona plne rozumie vážnostiam tejto situácie. A práve, preto sa nakoniec rozhodla, že tento osemfinálový zápas medzi Barcelonou a Neapolom sa odohrá bez divákov.

Denník Mundo Deportivo odhaduje, že FC Barcelona príde približne o 4,5 milióna eur, ktoré by zarobila na predaných lístkov. V súčastnosti neexistuje žiadne riziko, aby Neapol do Barcelony nemohol vycestovať.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.klubfcbarcelona.sk