Ousmane Dembélé: Na Wanda Metropolitano nie je jednoduché vyhrať

Francúzsky útočník Ousmane Dembélé poskytol krátky rozhovor pre klubové média BarçaTV v očakávaní zajtrajšieho zápasu proti Atléticu Madrid.

“Bude to ťažký zápas. Vieme, že na Wanda Metropolitano nie je jednoduché vyhrať. Je to pre nás ťažký súper, no uvidíme, čo sa bude diať. Máme vieru v seba. Sme lídrami a ideme vyhrať tento zápas.”

“Bude sa musieť nastaviť dobrý rytmus, dobre sa brániť. Sú veľmi silní a majú kvalitných hráčov, ako Griezmann, Morata, Joao Felix… sú v dobrej forme. Bude potrebné hrať na vysokej intenzite a dobre sa brániť.”

“Som spokojný, ale treba pracovať ešte viac. Žiadny zápas nie je jednoduchý. Mám vieru v seba, som tu veľmi šťastný, som spokojný so spoluprácou s trénerom. Budem pracovať na tom, aby som v tejto sezóne pokračoval.”

Foto: sport.es