Pablo Gavi: Nech sú fanúšikovia optimistickí, v každom zápase urobíme maximum

Katalánsky klub FC Barcelona už dorazila na svoj prvý tréning v meste Dallasu. Tentorát sa pred média postavil mladík prvého tímu Pablo Gavi.

Forma
“Som šťastný, že som na turné s tímom. Chcel som to po hraní za národný tím. Sme v dobrej kondícii.”

Radosť
“Som prvý, koho tento tím baví a fanúšikov by malo taktiež. Vykonali sa dobré prestupy, hrali už noví hráči a išlo im to veľmi dobre. Len tak ďalej.”

Druhá sezóna v prvom tíme
“Som rovnako šťastný ako v prvej sezóne, ale tentokrát mám viac skúsenosti. Dúfam, že to bude krásna a šťastná sezóna pre celý tím.”

Noví hráči
“Sú tu, aby zvýšili konkurenciu a zlepšili tím. Všetko, čo mi veteráni a nováčikovia povedia, mi pomôže.”

El Clásico
“Išli sme na ihrisko s cieľom vyhrať. Je to klasika. Mali by sme to využiť na ďalšie zápasy.”

Odkaz pre priaznivcov
“Nech sú optimisti a užívajú si tím. My sa postaráme na každom stretnutí dávať zo seba maximum pre našich fanúšikov.”

Foto: twitter.com/iBarcaHQ