Paulo Dybala chce hrať za Barcelonu alebo Real Madrid

SkySport Italy informuje, že 28-ročný útočník Paulo Dybala chce hrať za kluby, ako napríklad FC Barcelona, Real Madrid, Manchester City či Manchester United.

Veľmi veľkou zaujímavosťou je, že aj napriek tomu, že útočníkovi končí aktuálna zmluva a môže prakticky prestúpiť úplne zadarmo ani jeden z uvedených klubov vyššie hráča ešte nekontaktoval.

Čo sa týka Katalánskeho klubu FC Barcelona, podpis Argentínčana vnímajú ako zbytočný, najmä z ekonomického hľadiska. Tím už má 28-ročného Memphisa Depaya, ktorý hra na podobnej pozícii.

Momentálne sa hovorí, že o hráča sa zaujímajú najmä: Inter Miláno, Arsenal, Tottenham, AC Miláno a AS Rím.

Paulo Dybala sa dokonca zúčastnil rozhovoru pred finálovým súbojom Argentíny s Talianskom začiatkom minulého týždňa, kde odpovedal: “Som celkom pokojný, ľudia, s ktorými pracujem, sa starajú. V Taliansku sa cítim veľmi pohodlne. Stále by som chcel spoznať iné ligy ako Premier League, LaLiga, ale v Taliansku som šťastný.”

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: marca.com