Pedri: Fanúšikovia môžu byť na nás hrdí

Pred média sa včera postavil aj Pedri, ktorý sa na trávnik vrátil po približne troch mesiacoch.

Bolí toto zlyhanie po toľkej námahe? Ako mužstvo reagovalo na inkasované góly?
“Je to pre nás ťažké zlyhanie. Zápas bol veľmi vyrovnaný a nebolo isté, kto vyhrá. Žiaľ, ak sa príležitosti nevyužívajú, zápasy sa nevyhrávajú. Myslím si však, že fanúšikovia môžu byť na nás hrdí.”

Chce to trpezlivosť…
“Áno, musíme sa poučiť z neúspechov. Sme Barcelona a chceme vyhrať každý jeden zápas. To sa od nás vyžaduje a snažíme sa o to každý deň. Myslím si, že, keby sme využili príležitosti, hralo by sa nám ľahšie. Mali by sme byť opatrnejší pri ich protiútokov. Dúfame, že sa to už nebude opakovať.”

Barca ukázala, že môže konkurovať Realu Madrid?
“Áno, myslím si, že sme schopní konkurovať aj takémuto súperovi. Veteráni nám pomáhajú každý deň. Hrali sme proti ťažkému súperovi, no prezentovali sme sa veľmi dobre. Barcu čaká veľa zábavy.”

Vrátil si sa po dlhom zranení. Čo si za tie tri mesiace cítil a, ako sa máš teraz?
“Cítim sa dobre. Už necítim žiadne stopy po zranení. Čo sa týka koronavírusu, chýbal mi trochu dych, ale teraz som rád, že som už späť v hre.”

Foto: twitter.com/BarçaTimes