Pedri: Nemyslím si, že výsledok ukazuje celý priebeh hry

Po včerajšej prehre v Allianz Aréne proti Bayernu Mníchov sa pred média postavil 19-ročný záložník Pedri. V médiach jasne zdôraznil, že klub by mal využívať vlastné situácie.

[Marc Brau, Barça TV] Más pocit, že tento výsledok nie je spravodlivý?
“Nemyslím si, že výsledok ukazuje celý priebeh hry. Vytvorili sme si veľa situácii a premrhali ich, a tak som to urobil aj ja. Pri takýchto príležitostiach pracujem každý deň. Ideme ďalej.”

Ako sa cítiš po tomto zápase?
“Máme skvelý tím, ukázali sme to v predchádzajúcich ligových a zápasoch Ligy Majstrov. Musíme pokračovať v práci a dokázať svoju kvalitu.”

V porovnaní s predchádzajúcimi sezónami a zápasmi proti Bayernu je veľký rozdiel. Čo sa teraz zmenilo?
“Predtým sme nemali také sebavedomie, aké máme teraz. Na ihrisku bolo vidieť mužstvo s ambíciami, ktoré chcelo tento zápas vyhrať.”

Boli ste potrestaný za problémy v zakončovaní?
“Určite musíte v zápasoch s takýmito súpermi využívať vlastné situácie. V ďalších stretnutiach sa budeme chcieť zlepšiť.”

Máš pocit, že ste tento zápas mohli vyhrať?
“Áno, odchádzame nespokojní, pretože by sme tu mohli uhrať aspoň bod. Toto je veľmi ťažký terén, teraz sa musíme vrátiť do práce, aby sme sa zlepšili.”

Foto: twitter.com/Barça Universal