Pedri: Po prvom góle sme poľavili

Vo včerajšom semifinálovom zápase proti Realu Betis bol záložník Pedri vyhlásený za muža zápasu. Španiel po zápase prehovoril aj o blížiacom finále.

Cena hráča zápasu
“Myslím si, že Marc si ju zaslúžil viac ako ja, pretože vďaka jeho zakrokom sme vo finále.”

Radosť
“Nevidel som oslavu Realu. Musíme sa pozerať na seba. Musíme ísť za tým titulom. Čím viac trofejí príde domov, tým lepšie. Máme veľa nadšenia a túžby vyhrávať.”

Penalty
“Bolo to rozhodnutie Sergia Alegreho, ktorý je zodpovedný za celú stratégiu tímu. Keď som videl, že budem strieľať, presne som vedel, kam lopta pôjde. Našťastie sa nám všetkým podarilo trafiť do siete.”

Priebeh zápasu
“Po prvom góle sme poľavili. Stalo sa nám to už veľa zápasov za sebou. Stretnutia neuzatvárame. Ak necháte Betis loptu, môžu narobiť veľa škody.”

El Clásico
“Chceme dominovať proti Realu Madrid. Samozrejme, že si toto stretnutie zanalyzujeme. Musíme sa zlepšiť a oni nám to nehodlajú uľahčovať. Real vždy dobre súperi a my musíme odohrať výborný zápas, aby sme tento súboj vyhrali.”

Ter Stegen vs Courtois
“Obaja sú šialaní. Hrajú na veľmi vysokej úrovni. Takýchto brankárov, ktorí takto hrajú je veľmi málo.”

Výhra El Clásico
“Ak budeme hrať finále, môžeme ho vyhrať. Budeme súperiť. Uvidíme, či sa nám to podarí a či to bude prvý z mnohých Xaviho titulov na poste trénera.”

Zdroj: sport.es,  fcbarca.com
Foto: twitter.com/Barça Universal