Pedri: V našej hre by mal byť väčší pokoj

Po včerajšom zápase sa pred média postavil strelec prvého gólu Pedri. V rozhovore porozprával o svojich pocitoch zo zápasu.

Jeden bod v derby. Aký máš pocit?
“Bod sme dali v poslednej minúte po góle Luuka. Mám radosť, ale myslím si, že odtiaľto odchádzame sklamaní, pretože sme sem prišli získať tri body.”

Čo sa stalo počas zápasu? Zdalo sa, že máte stretnutie pod kontrolou a potom bol vo vedení Espanyol.
“Myslím, že sme urobili chybu. V našej hre by mal byť väčší pokoj, najmä pri hľadaní našich akcií. Toho kľudu toľko nebolo a ma to svoje výsledky.”

V rozhovoroch ste zdôraznili, že trénerský štáb od vás žiada viac gólov. Dnes si strelil svoj druhý gól. Ako to hodnotíš?
“Áno, tréner ma žiada, aby som vstúpil do pokutového územia, kde môžem získať loptu a streliť gól. Dnes bola asistencia pri mojom góle taktiež perfektná. Tento gól ma teší, ale výsledok zápasu nie.”

Môžeš povedať niečo o vašej oslave s Gavim?
“Prišli sme na to na jednom z tréningov. Pravdou je, že mám s ním veľmi dobrý vzťah.”

Ste na hranici zóny Ligy Majstrov, ale vždy jednoduchšie niečo vybudovať, keď sa neprehráva. Vedomosť na fanúšikov na budúci týždeň je taká, že budete hľadať víťazstva?
“Áno. Každý týždeň musíme získať tri body. Môžem fanúšikom povedať, že som si istý, že čoskoro vyhráme.”

Foto: twitter.com/Barça Universal