Pierre-Emerick Aubameyang: Camp Nou je náš domov, musíme tu vyhrávať

Po včerajšej výhre sa pred média postavil Pierre-Emerick Aubameyang, ktorému sa podarilo streliť dva góly, vďaka ktorým Barcelona zvíťazila na domácej pôde Camp Nou 3:1.

Dnes ste hrali s niekoľkými zmenami na súpiske, vďaka ktorým hra niekedy nevyzerala dokonale, ale podarilo sa Vám nájsť cestu k gólu. Toto je tiež dokonalé, však?
“Áno, samozrejme. Najmä, keď nám hra nejde tak, ako by sme chceli, zbytočne strácame loptu. V takýchto chvíľach treba skúšať jednoduchšie opatrenia a gól Memphisu bol dôležitý pre priebeh zápasu.”

Zakaždým, keď dáte gól, BarceloNa vyhrá. Si spokojný s dubletom?
“Samozrejme, ďakujem Memphisovi a Ousmanovi za krásne prihrávky. Strieľanie gólov na Camp Nou je špeciálne.”

Čo ste zmenili po nedávnych nešťastiach s Cádizom a Rayom?
“Museli sme mať správny prístup a držať sa v bezpečí vzadu. Camp Nou je náš domov, musíme tu vyhrávať. Posledné dva zápasy sa nám vydarili a sme za to radi.”

Foto: twitter.com/infosfcb