Piqué: Návrat ligy 12. júna ?

Gerard Piqué bol jedným z hostí #Vamos, v ktorom vyjadril svoj návrat do práce a možnom obnovení LaLigy.

Návrat
“Všetko ohľadom návratu a testovaní bolo veľmi dobre vysvetlené. Začali sme v piatok a zajtra máme ďalší tréning. Zatiaľ sa cítim veľmi dobre. Je to iné, ale dôležité je, aby každý poznal protokol a dôsledne sledovanie situácie. Existujú rôzne záujmy v hre, chápem, že LaLiga chce hru dokončiť, pretože v hre je veľa vecí. Nepáči sa mi hra bez fanúšikov, ale ukončiť sezónu teraz by bolo zlé, keďže sme lídrami v tabuľke.”

Proces
“Čo robí LaLiga má zmysel, Počul som, že Javier Tebas hovoril o návrate 12. júna, čo je mesiac bez priateľských zápasov. Dúfam, že sa nad tým ešte popremýšľa, aby nedošlo k zraneniam. Ja by som navrhoval o niekoľko dní viac …”

Zoskupenie
“Je ťažké byť teraz bez rodiny, ak by sme sa tomuto mohli vyhnúť boli by sme nesmierne vďační.”

Tréningy
“V klubových centrách je málo kontaktov. Sam mi nechýba, nevidel som ho ani trénovať. Videl som ho len na parkovisku a v aute.”

Davis Cup
“Som pesimistický, pokiaľ ide o turnaj do roku 2020. Existuje veľa neistôt, snažím sa dodržiavať krok po kroku s tým, čo hovorí vysoká rada pre šport. Davis Cup bez fanúšikov by bolo ťažké hrať. Existuje veľa názorov…Musíme byť pripravený na všetko a zatiaľ pracovať z domu.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.goal.com