Pjanic: V Barcelone nebudem spokojný, pokiaľ nezískam tituly

Zdieľať:

30-ročný záložník Miralem Pjanic sa za prvé mesiace od príchodu do Barcelony nedokázal presadiť v základnej jedenástke Barcelony .V poslednom zápase proti Betisu nastúpil, ako náhradník a na ihrisko vstúpil posledných minútach. Pjanic svoje fotografie zverejnil aj na sociálnych sieťach, čo si mnohý predstavujú ako nespokojnosť hráča.

Miralem Pjanic poskytol krátky rozhovor aj pre média Canal Plus France, v ktorom sa sústredil na svoje pôsobenie v Barcelone

Podpis zmluvy v Barcelone
Som v najlepšom klube na svete a samozrejme, že, aj štýlom hry, ktorým som vždy chcel hrať. Stále nie som spokojný. Chcem získať veľké tituly. To je môj cieľ. Byť najlepším a získať skvelé tituly.

Vernosť k Barcelone
V minulosti som mal možnosť ísť do klubov, ako je Bayern alebo Inter. Nezdalo sa mi to, ako vhodný čas. Mohol som ísť aj do Juventusu na dva roky, ale cítil som, že to nie je ten pravý čas. Nechcel som prísť o dva roky pravidelného hrania za čias, keď tu bol Pogba, Pirlo a Vidal. Teraz hrám za Barcelonu a je to výzva.

Vlastnosti Pjanica
Môj futbal spočíva v tom, aby som najskôr videl veci a urýchlil ich. Nie som najrýchlejší v tíme, ale spracovávam skvele loptu. A práve to je moja vízia k futbalu. Fyzicky nie som najlepší, aj keď na tom naďalej pracujem. Ale predovšetkým môj futbal je kontrola, prihrávka vízia. Pre mňa je futbal inteligentný na ihrisku.

zdroj www.sport.es
foto www.fcbarcelona.com

Peter
Sledujte ma