Poľská značka Oshee sa stane partnerom La Ligy

Zdieľať:

Podľa najnovšich informácii, ktoré priniesol twitter účet Football Business Journal a portál insideworldfootball.com Poľská značka izotonických nápojov Oshee sa čoskoro stane oficiálnym partnerom Španielskej LaLigy. Vďaka tejto dohode sa na fľašoch Oshee objaví oficiálne logo Španielskej ligy a fotografie hráčov, ktorí v lige hrajú.

“Partnerstvo Oshee s LaLigou zdôrazňuje skutočnosť, že svet futbalu je pre nás veľmi dôležitý. Po minuloročnom rozviazaní zmluvy s PZPN sme sa sústredili na to, aby naše ďalšie partnerstvo zarezonovalo u športových fanúšikov. Veríme, že spolupráca s ligou, ktorá osloví viac ako 2,5 miliardy ľudí na celom svete, je tou správnou voľbou a ďalším krokom v rozvoji našej značky,” povedal Tadeusz Czarniecki CMO v Oshee.

Poľská značka izotonických nápojov Oshee v minulosti nadviazala spoluprácu s rôznymi partnermi, ako napríklad Realom Madrid, Borusiou Dortmund a taktiež bol 7 rokov sponzorom PZPN. Začiatkom roka 2018 sa globálnym ambasádorom tejto značky stal Poľský reprezentant Robert Lewandowski a v priebehu tohto roka 7. februára Poľská značka Oshee oznámila spoluprácu s Igom Swiatekom. Podľa zistených informácii partnerstvo s LaLigou ma byť oficiálne oznámené v priebehu 19. marca na podujatí organizovanom spoločne s LaLigou a Channel Sport na 252. ročníku El Clásico.

Tento krok spoločnosti Oshee môže značne zvýšiť svoj príjem, keďže na obaloch sa nebude objavovať len logo španielskej LaLigy, ale aj fotografie hráčov, ktorí v nej hrajú.

“Sme nadšení, že môžeme začať túto cestu s Oshee, kľúčovým partnerom, ktorý umožní LaLige osloviť svojich fanúšikov a ponúknuť jedinečné zážitky v takom dôležitom regióne, akým je Poľsko”, povedal Oscar Mayo, výkonný riaditeľ LaLigy.

Zdroj: fcbarca.com
Foto: twitter.com/Football Business Journal

Peter
Sledujte ma