Posledná ponuka Barcelony pre Dembélého

Blížia sa rozhodujúce posledné dni na predĺženie zmluvy Francúzskeho útočníka Ousmaneho Dembélého. Podľa Gerarda Romera klub predložil 24-ročnému  Francúzskemu útočníkovi poslednú ponuku na predĺženie zmluvy.

FC Barcelona chce mať vo všetkých veciach jasno. Aj v tomto prípade by bola najradšej, ak by mala túto celú situáciu ohľadne Dembélého predĺženia zmluvy uzavretú. Všetci dobré vieme, že ak Katalánsky klub FC Barcelona nepredĺži s útočníkom zmluvu, tak Dembélé bude môcť v lete odísť zadarmo, a to Barcelone veľmi nepomôže. Podľa Gerarda Romera sa jedna o poslednú ponuku, kde Barcelona ponúkla Dembélému plat 11 miliónov eur spolu s bonusmi 7,5 miliónov alebo bez bonusov. V prípade, že sa Barcelone táto zmluva nepodarí predĺžiť, tak ho klub bude chcieť v zime predať, aby na ňom aspoň niečo zarobila. V opačnom prípade hráč odíde v lete zadarmo.

Najbližší týždeň by mal byť v tejto veci rozhodujúci. V programe El Chiringuita sa uvádzalo, že Ousmane Dembélé Xavimu odkázal, aby s ním v nasledujúcej sezóne nerátal. Údajne ma krídelnik iné plány do budúcnosti a ním rozhodne nie je katalánsky klub. Podľa správ by sme Dembélého mohli vidieť hrať za Anglicku ligu v klube Manchester United, Newcastlu alebo Tottenhamu.

Foto: marca.com