Poznáme dátum kedy Frenkie de Jong odíde do Manchester United

Začiatkom minulého leta bol záložník Frenkie de Jong jedným z najžiadanejších hráčov na prestupovom trhu, pričom záložník bol práve úzko spätý s Manchester United. Samotná Barcelona bola ochotná sa hráča zbaviť v snahe vygenerovať značné príjmy, no k prestupu nakoniec nedošlo vzhľadom na hráča, ktorý mal naďalej záujem zostať na Camp Nou a bojovať o svoje miesto v prvom tíme.

24-ročná partnerka Frenkieho de Jonga Mikky Kiemeney reagovala na sociálnych sieťach na otázku užívateľa, ktorý sa jej opýtal, “Kedy príde Frenkie do Manchester.” Na túto otázku Mikky hravo odpovedala, “Hádam 23-2.”  V tomto termíne bude Katalánsky klub FC Barcelona hrať odvetný zápas proti Manchestru na ich domácej pôde v osemfinále Európskej Ligy.

V skutočnosti je prítomnosť Holandského stredopoliara v tíme teraz rozhodujúca viac ako kedykoľvek predtým, keďže Sergio Busquet v nedávnom zápase proti Seville utrpel zranenie.

Zdroj: instagram.com/ Mikky Kiemeney, sport.es, barcauniversal.com
Foto: mundodeportivo.com, sport.es