Prajeme šťastný nový rok !

Klubfcbarcelona.sk vám praje Šťastný nový rok 2020. Prajeme všetkým naším priaznivcom, aby si rok 2020 užili lepšie ako ten predošlí.

Veľké vďaka patrí vám a naším sponzorom, ktorí nám naďalej pomáhajú a vylepšujú našu stránku.
silikonovenaramky.com, tisk v 3D, unlegalbroothers a cestovná kancelária super fanúšik ešte raz Ďakujeme.

Za rok 2019 sa nám podarilo dať do sveta túto webovú stránku a YouTube kanál. Taktiež sa nám vďaka vám podarilo získať tisíce ďalších nových fanúšikov za, čo vám nesmierne ďakujeme.

Samozrejme, že aj v roku 2020 budeme mať pre vás ďalšie nové súťaže, do ktorých sa budete vedieť zapojiť.

Tešíme sa na vás aj v roku 2020. A taktiež sa tešíme, aj s tými, čo ich stretneme na zájazde, ktorý sa bude konať 29.1.2020

Tak ešte raz Šťastný nový rok vám všetkým praje naša celá redakcia Klub FC Barcelona.

zdroj www.klubfcbarcelona.sk
foto www.privatexpyro.sk www.klubfcbarcelona.sk