PSG ponúklo Barcelone 100 miliónov eur za Holandského záložníka

25-ročný Holandský záložník Frenkie de Jong v priebehu tohto týždňa zaujal pomerne všetky titulné stránky európskych futbalových médií, ktoré väčšina z nich spájajú Holanďana s odchodom z Katalánskeho klubu FC Barcelona.

Najväčšou správou bolo, ak média informovali o údajnom prestupe Frenkiehe do Jonga do Anglického klubu Manchester United, ktorý bol na 95% istý.

Katalánsky denník Sport informuje, že o záložníka prejavil záujem aj Francúzsky klub PSG, ktorý sleduje aktuálnu situáciu Frenkieho de Jonga.

Holanďan by sa mohol ukázať ako ideálny stredopoliar pre Marca Verratiho. Podľa zistených informácii Francúzsky klub PSG ponúklo Barcelone 100 miliónov eur. Práve táto ponuka by mala značne odradiť ďalších záujemcov o hráča, ako napríklad Manchester United.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: fcbarcelona.com