Psychické zdravie Ferrana Torresa sa zhoršuje

Že 22 ročný Ferran od svojho príchodu do Barcelony určite neoslnil určite vieme. V poslednej dobe sa, však, Ferran potýka so nesebadôverou a so zlým psychickým zdravím, s ktorým by mu mal pomôcť jeho nový psychológ.

5 gólov a jedna asistencia v 22 zápasoch vo všetkých súťažiach túto sezónu ukazuje, že ľavý krídeľník skutočne nezažíva dobré obdobie. Túto sezónu patrí k najhorším hráčom Blaugranas, či reprezentačného tímu španielska. Na ihrisku sa dopúšťa fatálnych chýb, ktoré jemu neboli predtým charakteristické a obe strany – hráč aj klub hľadajú riešenie.

22 ročný rodák zo španielskeho Fojos nechce nič vzdávať a aj napriek nepriaznivému obdobiu chce na Camp Nou zotrvať a bojovať o svoje miesto. Práve pre toto si Ferran Torres v posledných dňoch najal osobného psychológa, ktorý mu má pomôcť dostať sa na svoj osobný vrchol aj ako v živote profesionálneho futbalistu, tak aj v súkromí. Celý klub až od vedenia po realizačný tím vyjadruje španielskemu krídeľníkovi podporu a dúfajú, že sa Ferran čoskoro objaví vo svojej najlepšej podobe na ihrisku.

zdroj: Alfredo Martinez – Sport.com, Barcanews.com

foto: Marca.com