Puig: v druhom polčase sme mali veľa dobrých šancí

Riqui Puig, ktorý ešte v prvom polčase striedal Gaviho sa tiež predstavil pred mikrofónom a vyjadril svoje pocity zo zápasu.

Priebeh zápasu

“V druhom polčase sme mali veľa dobrých šancí. Je zlé, že sme prišli o body, ale hrali sme dobre, trénujeme dobre. Niekedy sa to stane.”

Zlá efektivita

“Proti Villarrealu to bolo podobné. Lopta aj vtedy nechcela padnúť do siete, ale nakoniec sme strelili tri góly. Taký je futbal. Dnes o víťazstve Betisu rozhodlo šťastie. Gól vlastne ukončil zápas.”

Ďalšie minúty

“Samozrejme, že je to pre mňa veľmi dôležité. Ako hráč som tu šťastný. Uvidíme, či budeme dosahovať lepšie výsledky, hrať dobre a ako si v stredu poradíme v Lige Majstrov.”

Zápas proti Bayernu

“Do Bayernu pôjdeme po všetko, plne nabití. Tento zápas je pre nás ako finále, ktoré musíme vyhrať. Musíme zo seba dať všetko.”

zdroj: BarcaTV
Foto: twitter.com/FCBarcelonaFl