RAC1: Podrobnosti o dohode medzi Barcelonou a Spotify

Podľa zistených správ Katalánsky klub FC Barcelona už uzavrela dohodu so svojím novým hlavným sponzorom na budúcu sezónu. Novým sponzorom by sa mala stať Švédska hudobná spoločnosť Spotify.

Katalánska rozhlasová stanica RAC1 informuje, že zmluva by mala byť podpísaná v priebehu dnešného dňa a celá táto zmluva bude trvať počas troch sezón. Barcelona získa od Švédskej spoločnosti Spotify 280 miliónov eur.

RAC1 dáva do pozornosti, že Spotify sa stane hlavným sponzorom Barcelony. Spotify tak nahradí Rakuten v pánskom drese Barcelony a Stanleyho v dámskom drese.

Okrem toho táto spoločnosť by mala nahradiť aj Beko na zadnej strane tréningového dresu a po prvý krát v histórii klub príjme “práva na titul”, čo znamená, že názov štadióna sa premenuje na “Camp Nou Spotify”.

Zdroj: sport.es
Foto: twitter.com/???????????????? ????????????