Raúl de Tomas: Tá penalta bola žart

Raúl De Tomas sa po zápase proti Barcelone pre média vyjadril veľmi jasne. Podľa jeho názoru bola odpískaná penalta neférová a nemala sa vôbec pískať.

Nepremenené príležitosti
“Mali sme veľmi veľa dobrých príležitosti, ale nemali sme príliš veľa šťastia na to, aby sme ich premenili. Remíza by bola spravodlivá, no vo futbale treba strieľať góly. Snažili sme sa, ale nepodarilo sa nám to.”

Taktika
“Snažili sme sa brániť pri sebe, odolávať chvíľam, keď mala Barcelona dlho loptu, útočiť na brejky. Som hrdý na mužstvo. Vynaložili sme veľké úsilie a odohrali sme dobrý zápas.”

Čo Vám chýbalo?
“V zásade sme hrali dobre, bránili a útočili, no treba skórovať a dnes sa nám v tomto nedarilo.”

Penalta
“Na trávniku to vyzeralo ako žart. Možno sa ho dotkol, no možno sa dotkol aj lopty. Nevidím tam žiadny zámer. Bez overenia opakovaného záberu to nie je penalta. Na začiatku sezóny nám bolo povedané, že sa nebudú pískať žiadne ľahké penalty…”

Foto: twitter.com/Radio MARCA