Relevo: Andreas Christensen je zranený

Barcelonu naďalej prenasledujú zranenia hráčov. Aby toho nebolo málo podľa najnovších informácii, ktoré priniesol Relevo sa bývalý hráč Anglického klubu Chelsea Andreas Christensen zranil. Vďaka tomuto zraneniu je vystúpenie hráča na Bernabeu v otázniku.

Podľa najnovších informácii, ktoré priniesol Toni Juanmarti a Albert Rogea z Releva sa uvádza, že medzi ďalších zranených hráčov patri aj obranca Andreas Christensen. Obranca sa dnešného tréningu zúčastnil, ale jeho tréning skončil hneď po 15 minútach, kde následne Dán opustil tréning, aby zbytočne neriskoval.

Podľa spomínaného Releva sa 26-ročný Dánsky obranca po stretnutí s nedeľňajším súperom Almeríou sťažuje na bolesť v oblasti členku. Tréner prvého tímu FC Barcelona Xavi Hernández by bol veľmi rád, ak by Andreas hral na Bernabeu hneď od prvej minúty.

Medzi najhlavnejších kandidátov na nahradenie obrancu je podľa Releva Marcos Alonso, ktorý by v strede obrany sprevádzal Julesa Koundého. V zostave by sa mohol ocitnúť aj Eric García spolu s Ronaldom Araujom, ktorý by opäť čelil Viniciusovi.

Foto: twitter.com/total Barça