Riqui Puig má viac možností

Mladík Riqui Puig pravdepodobne v letnom prestupovom období opustí Katalánsky klub FC Barcelona. Podľa denníku Sportu stredopoliar ma na výber zo štyroch klubov.

Celta Vigo
Medzi prvým tímom sa nachádza Celta Vigo. Bývalý hráč Denis Suárez je veľmi blízko k odchodu, a tak by Riqui Puig mohol byť vhodným adeptom na náhradu. Celta je dokonca aj tým známa, že častokrát volila hráčov práve z La Masie, ktorí sa nedokázali prebojovať do prvého tímu Barcelony.

Valencia
Príchod Gennara Gattusa je pre Puiga skvelou správou. Stredopoliar ma Gattusa veľmi rád a práve, preto by si hráč mohol vybrať tento klub. Navyše Talian veľmi oceňuje mladého stredopoliara. Po priateľskom zápase s Barcelonou v roku 2018 povedal, že: Riqui Puig hrá, ako veľká osobnosť, stále so zdvihnutou hlavou. Môžeme byť pred novým Iniestom.”

Getafe
Getafe je známe tým, že počas zimného trhu sa snažili získať Puiga na hosťovanie, no žiaľ sa im to nepodarilo a práve, preto môžeme očakávať, že Getafe sa len tak nevzdá.

Andorra
Eder Sarabia sa pred pár dňami vyjadril jasne: “Ak si chce Riqui užívať futbal, vezme si bicykel, pôjde do Barcelony , hodí si ho na chrbát a pôjde s ním do Andorry.” Táto možnosť na prestup je zrejme najmenej atraktívna, keďže klub bude hrať druhú divíziu.

Zdroj: sport.es, fcbarca.com
Foto: twitter.com/BarcaTimes