Riqui Puig nemá takú úroveň, aby mohol nastupovať v základnej zostave FC Barcelony

Riqui Puig dokazuje, že nemá takú úroveň, aby mohol nastupovať v základnej zostave FC Barcelony.

„Riqui Puig dokazuje, že nemá takú úroveň, aby mohol nastupovať v základnej zostave FC Barcelony“. Poznamenal známy komentátor hry a zápasov FC Barcelony ( predovšetkým na FB stránke Orgulloso de ser culé), Miguel MV.

Riqui Puig nastúpil v zápase proto Betisu v 36-tej minúte, kedy vystriedal Gaviho, ktorý utrpel nepríjemný zásah do hlavy a museli ho z ihriska odnášať na nosidlách. Riqui má za sebou už nejaké minúty na ihrisku, ale jeho výkony nedokazujú, že patrí do základnej jedenástky tímu.

Po zápase sa na stránke Orgulloso de ser culé ( vo voľnom preklade – byť hrdým Culé) opäť objavilo video Miguela MV, ktorý nesúhlasí s tým, aby Riqui odohral viac minút. Barcelona je v nie veľmi výhodnej pozícií, aby si to mohla dovoliť mu dávať priestor.

Na sociálnych sieťach sa objavilo viacero kritikov, ktorým sa nepáči ani jeho hra v mládežníckom mužstve.

Zdroj: odsc.es
foto: fcbarcelonanoticias.com