Riqui Puig: Z debutu na Camp Nou mám veľkú radosť

Riqui Puig si vo včerajšom zápase pripísal prvú hru v tejto sezóne. Nový tréner FC Barcelony Quique Setién dal tomu mladému 20-ročnému záložníkovi šancu ukázať sa na trávniku.

Po včerajšom zápase sa Riqui Puig zúčastnil krátkeho rozhovoru s médiami.

Zápas
“Atmosféra je úplne iná, zvlášť v La Lige a na Camp Nou. Mám veľkú radosť, že som tu mohol debudovať, ale najdôležitejšie je to, že sa nám podarilo získať tri body. Chcel by som poďakovať Quiquemu Setiénovi za šancu.”

Gólova akcia
“Keď sa podarí získať loptu, objqvia sa tak dôležité momenty, ako dnes v prípade Vidalovej pätičky. Tím je celok zaslúžili sme si takúto akciu. Všetci sa tešíme a víťazstvo nám umožní trochu sa nadýchnúť.”

Setiénove slová
„Povedal mi, aby som sa odvážil a nemal strach a aby sme hrali presing úplne hore.”

Si po výmene trénera šťastnejší ?
“Vždy som bol šťastný, najmä ak som hral futbal. Setién takisto rád hrá futbal, takže všetci sme veľmi spokojní.”

Sľubujem kvalitnú prácu
Budem naďalej pokračovať v mojom tréningu ako tieto roky. Ak mi povie, že sa musím vrátiť do svojho tímu tak sa vrátim a budem pokračovať v hre ako kedysi.”

Podpora
“Partneri mi vždy veľmi pomáhali a boli po mojej strane”

zdroj www.marca.com, www.fcbarca.com
foto www.marca.com