Robert Lewandowski dal Gavimu 3 rady

18-ročný záložník Pablo Martín Paez Gavira známy, ako Gavi je v šatni Katalánskeho klubu FC Barcelona veľmi milovaný chlapec. V prvom tíme debutoval 29. augusta 2021 pod vedením Holanďana Ronalda Koemana v domácom zápase proti Athleticu Bilbau. V tomto zápase hráč odohral len 5. minút, ale bol to jeho splnený sen.

Pablo Gavi prišiel do Barcy Alevín A v priebehu sezóny 2015/16 z Betisu. Odvtedy prešiel Infantilom B, Infantilom A, Kadetom B, Kadetom A a po krátkom pôsobení v Juvenile A debutoval vo vtedajšej Barce B.

V LA Masii bol Gavi vždy milovaný chlapec, spontánny, láskavý k zamestnancom a mladším spoluhráčom. Samozrejme, že hráč ma aj menšiu bezradnú povesť a každý veľmi dobre vie, že si nevie šnurovať kopačky.

Poľský reprezentant Robert Lewandowski už od začiatku videl na hráčovi niečo výnimočné. Práve vďaka tomuto hráča oslovil a dal mu tri menšie rady. Nauč sa Anglický jazyk, jedz vyváženú stravu a nepi sýtené nápoje. Počas nedávneho finále mu povedal, aby zostal v jeho blízkosti, pretože “Vedel som, že spolu dokážeme robiť dobré veci.” Neskutočne, Robert mal pravdu.

Zdroj: mundodeportivo.com
Foto: twitter.com/BarçaTimes