Ronald Araujo: Máme skvelé mužstvo a budeme bojovať

22-ročný obranca Ronald Araujo vo včerajšom zápase patril medzi najlepších hráčov Barcelony. V médiách uviedol, že súčasná realita pre Blaugranas je dosť tvrdá, ale vidí nádej do budúcnosti.

“Futbal je futbal. Je pravda, že súper hral lepšie a dlhšie držal loptu, ale zostáva nám ešte päť kôl a kto povedal, že nemôžeme s Bayernom bojovať o postup do poslednej chvíle?”

“Prvý gól bol smolný a druhý taktiež, lopta tam padla… Je pravda, že sme prišli o najlepšieho hráča na svete a o Griezmanna, ale máme Memphisa Depaya, Frenkieho de Jonga, vráti sa Ansu Fati a Ousmane Dembélé… Máme skvelé mužstvo a budeme bojovať.”

“Máme skvelé mužstvo a skvelý káder, prvý gól bol veľmi ťažký. Je to len začiatok, musíme pokračovať v hre s rovnakým nadšením, ako vždy a zlepšovať sa.”

Niekoľko hodín po zápase proti Bayernu Mníchov Ronald Araujo poslal optimistický odkaz aj fanúšikom Barcelony na Instagrame. Navždy Visca el Barça. Ďakujem vám všetkým za podporu. Prehrali sme bitku, ale nie vojnu. Vrátime sa na vrchol.”

Foto: twitter.com/M E Y E R D P I Ñ E R O