Ronald Araujo: Napriek výsledku sme odohrali dobrý zápas

Po včerajšej prehre a vypadnutí z Európskej Ligy sa pred média postavil obranca Ronald Araujo, ktorý priznal, že tím sa musí pozerať dopredu.

Žiadne povýšenie
“Je to veľká škoda, že sme prehrali. Napriek výsledku sme odohrali dobrý zápas. Oni zaútočili v ten správny moment. Mali tri šance a strelili tri góly. Vyskytli sa chyby, ktoré sme nemali robiť, a preto sme nevyhrali. Mali by sme mať viac trpezlivosti a dávať si väčší pozor na ich protiútoky. Je to škoda, pretože sme chceli postúpiť.”

Fanúšikovia Eintrachtu
“Prekvapilo ma, že na tribúnach bolo toľko fanúšikov Eintrachtu. Na to by sa mal klub pozrieť.”

Zlyhanie
“Pri pohľade na náš tím a kvalitu, ktorú prezentujeme, je to neúspech, pretože sme chceli vyhrať Európsku ligu. Treba zdvihnúť hlavu. Sme spokojní a dobre sa nám pracuje. Ostala nám liga a ďalšia sezóna bude určite krajšia.”

Foto: twitter.com/M E Y E R D P I Ñ E R O