Ronald Araujo: Sezóna je dlhá, ale máme káder, ktorý môže bojovať o tituly

Včerajší zápas medzi FC Barcelona vs Granada nedopadol podľa našich predstáv. O bod sa postaral 22-ročný obranca Ronald Araujo.

Ako sa po zápase cítiš ? Patril si ku kľúčovým hráčom.
“Nie je to výsledok, ktorý sme očakávali. Pred našimi fanúšikmi sme chceli ukázať oveľa viac. Dôležité je, že sa nám v závere podarilo streliť vyrovnávací gól. Nezačali sme najlepšie, inkasovali sme gól, ale po väčšinu času sme držali loptu. Škoda, že sme ten gól nedali skôr.”

Mal si veľa šancí sa presadiť a nakoniec si jednu z nich využil…
“Áno, dal som to ja, ale všetci sme sa snažili. Dal som zo seba všetko, čo som mohol.”

Získali ste len jeden bod, ale všetci ste chceli osláviť s fanúšikmi výhru, že?
“Som rád, že fanúšikovia sú späť. Dúfali sme, že s ich podporou strelíme druhý gól. Bohužiaľ sme len strelili vyrovnávací gól. Musíme, čo najrýchlejšie napraviť naše chyby, aby sme boli najlepším tímom.”

Je možné hovoriť o nešťastí, pri toľkých šancí?
“Možno chýbalo trochu šťastia. Odohrali sme dobrý zápas a sme na dobrej ceste. Minulý týždeň v Lige Majstrov sa nám veľmi nedarilo, ale hrali sme proti silnému súperovi. Dnes sme vyzerali lepšie. Sezóna je dlhá a máme káder, ktorý môže bojovať o tituly.”

Foto: twitter.com/barcacentre