Ronald Araujo: Som hrdý na tím, pretože sme odohrali skvelý zápas

Hráč prvého tímu Ronald Araujo komentoval včerajšiu porážku proti Realu Madrid.

Je ťažké to prehltnúť po všetkom tom úsilí, ktoré ste vložili do tejto hry, však?
“Áno, zlyhanie bolí vždy. Ale dnes som hrdý na tím, pretože sme odohrali skvelý zápas. Hrali sme, boli sme lepší. Skutočný úder a zranenie nás takýmto spôsobom bolí, musíme na tom popracovať. Ale určite je tu vidieť zlepšenie, kolektív je jednotný a čoskoro by sa mali dostaviť aj lepšie výsledky.”

Čo sa môžete naučiť z dnešnej hry?
“Určite veľa vecí. Bolo to El Clasico, ktoré sme hrali v inom formáte ako liga. Ale s našou hrou som spokojný. Určite je, čo zlepšovať, ale dnes sme hrali dobre.”

Chyby sa na takýchto stretnutiach neodpúšťajú, však?
“Áno, boli sme si toho vedomí. Vedeli sme, že si počkajú a potom začnú protiútoky. Museli sme sa sústrediť, nestratiť loptu na najcitlivejších miestach, pretože súper to čakal.”

Tím rastie, je to najlepšia správa dňa?
“Áno, sme silnejší, zlepšujeme sa a je to určite vidieť. Určite sú veci, ktoré musíme ešte zlepšiť. Ale som rád, len pred mesiacom sme boli ďaleko a teraz môžeme bojovať s akýmkoľvek súperom.”

Foto: twitter.com/BarçaTimes