Ronald Araujo: Veľmi rýchlo sme sa dostali do vedenia

V priebehu včerajšieho večera v zápase Intercity vs Barcelona sme na ihrisku od prvej minúty mohli spozorovať po dlhšej dobe hneď niekoľko hráčov, ktorí donedávna sa ocitli v zostave zriedka. Po úspešnej výhre sa pred média postavil obranca Ronald Araujo, ktorému sa v zápase podarilo streliť úvodný gól a svojim obranným zákrokom ubrániť jasnému gólu.

Zápas
“To je kúzlo tohto pohára. V týchto zápasoch je to normálne. Mnoho tímov Primera už vypadli. Pamätám si, že keď sme vyhrali pohár Copa del Rey, takmer všetky zápasy predtým išli do predĺženia.”

Ťažkosti
“Myslím, že sme v skutočnosti trpeli príliš veľa. Veľmi rýchlo sme sa dostali do vedenia. Toto nás musí poučiť. Som rád, že som späť po takom čase. Po toľkej práce, po toľkej oddanosti…”

Návrat
“Osobne som spokojný, pretože som dlho nehral. Škoda, že som si nemohol zahrať na MS, čo som veľmi chcel.”

Zmena
“Zmena bola naplánovaná: 45 alebo 60 minút v závislosti od toho, ako sa budem cítiť a cítil som sa dobre.”

Foto: twitter.com/Barça Universal