Samir Nasri potvrdil koniec Agüerovej kariéry

Samir Nasri, bývalý spoluhráč Kuna Agüera z Anglického Klubu Manchester City v rozhovore pre Francúzsky Canal+ potvrdil, že útočník FC Barcelona bol kvôli zdravotným problémom nútený ukončiť svoju futbalovú kariéru.

34-ročný Samir Nasri pre Canal+ potvrdil, že hráč FC Barcelona Kun Agüero bol nútený ukončiť svoju futbalovú kariéru vďaka zistenej srdcovej arytmii.
“Kun mi práve poslal správu a bohužiaľ je to pravda. Som z toho naozaj smutný. Bol to hráč, ktorého pozná naozaj každý, bol to fenomén. Je veľmi dobrý chlapec a skvelý človek,” vysvetlil.

“Je to naozaj veľká škoda, pretože to nebola jeho voľba, no musí to urobiť. Viem, ako veľmi miluje tento šport a, keď ho vidím takto, je mi z toho veľmi smutno. Posielam mu veľa odvahy a veľa lásky, pretože je to niekto, koho si nesmierne vážim,” pokračoval Nasri.

Novinár Gerard Romero pre rádio Marca a na svojej sociálnej sieti Twitch zverejnil informáciu, že Agüero bude musieť ukončiť futbalovú kariéru pre srdcové problémy, diagnostikované v zápase proti Alavés v La Lige. “Na budúci týždeň je naplánovaná tlačová konferencia, na ktorej oznámi jeho odstúpenie,” povedal Gerard Romero.

Po zápase proti Espanyolu však túto celú informáciu Xavi Hernández poprel.
“Nedávno som s ním hovoril a neviem nič o ukončení jeho kariéry. Informácie, ktoré sa objavili, sú nepravdivé,” povedal Xavi Hernández.

Zdroj: marca.com
Foto: marca.com