Sergi Roberto už nie je nedotknuteľný

Sergi Roberto už nie je ten hráč, o ktorého sa nezaujímajú žiadne kluby. Barcelona môže zvážiť predaj svojho hráča za primeranú sumu. O tohto hráča prejavil vysoký záujem Taliansky klub Juventus.

Marca uvádza, že Barcelona pred rokom na tohto hráča odmietla ponuky až vo výške 65 miliónov eur. Aktuálna situácia sa už zmenila. Hráč už nie je ten, ktorý je nedoknuteľný. Klub potrebuje peniaze na plánovanie výdavkov a na posilnenie personálu. Z tohto dôvodu by Barcelona nemusela ľutovať tento prestup.

Podľa zistených informácií sa Juventus zaujíma o služby Sergia Roberta. Je síce pravda, že o týchto povestiach nepočul ešte nikto v okolí, ale klub ma menšie problémy a práve, preto je otvorený rokovaniam.

Klub ešte neinformoval 27-ročného hráča Sergia Roberta, že sa nachádza na zozname prestupových hráčov. Roberto je zatiaľ v tíme spokojný. Jedno je isté. Klub rozhodne nepredá Roberta alebo Semeda, pretože by zostala bez pravého obrancu. Takže buď Barcelonu opusti Nelson alebo Roberto, alebo dokonca nikto z nich.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com