SkySport: Bayern Mníchov má veľký záujem o Ronalda Arauja

Uruguajský obranca Ronald Araujo je jedným z najdôležitejších hráčov FC Barcelona na ihrisku aj v šatni. Obranca je jedným z mála hráčov Barcelony v tejto sezóne, u ktorého je ťažké nájsť chybu. SkySport prišiel z informáciou, kde tvrdí, že Nemecký klub Bayern Mníchov má veľký záujem o prácu Ronalda Arauja.

Ako uviedol Florian Plettenberg z SkySportu, Bayern Mníchov má veľký záujem o Ronalda Arauja. Podľa novinára Nemecké vedenie Bayernu Mníchov už dva roky sledujú situáciu Uruguajčana. Dokonca sa objavila aj správa, že 24-ročný hráč ma údajne záujem o takúto možnosť po tom, čo sa informoval s klubom.

V SkySporte poukazujú aj na to, že rovnako ako v prípade Takehira Tomijasua z Anglického klubu Arsenalu alebo Raphaela Varaneho z Manchester United, ktorí sú taktiež veľmi zaujímaví pre Bavorov, je veľmi nepravdepodobné, že Nemecký klub sa dokáže s Katalánskym klubom FC Barcelona dohodnúť na podpise. Navyše FC Barcelona chce predĺžiť zmluvu Araujovi a nehovoriac o tom, že Ronald Araujo ma v klube vysoký potenciál, keďže patri aj pomedzi kapitánov.

Foto: twitter.com/FC Barcelona