goal.com

SPORT: Barcelona chce predať Todiba za 30 miliónov eur

Dobrá hra Jean-Clair Todibo v Schalke 04 prinútila mnohé kluby sa zaujímať o mladého 20-ročného obrancu.

Zdá sa, že FC Barcelona nemá žiaden záujem si udržať v tíme tohto 20-ročného obrancu. Práve naopak, cieľ Kataláncov je predať Todiba za najlepšiu cenu. Dnes Katalánsky denník SPORT píše, že sa o Todiba začal zaujímať klub RB Lipsko (RB Leipzig).

Nemecký klub RB Lipsko hľadá stredného obrancu. Práve, preto sa Lipsko rozhodlo zabojovať o Todiba. V klube sú presvedčení, že Ibrahim Konaté a Upamecano, ktorý je tiež pod kontrolou Barcelony taktiež opustia tím.

V Nemecku uvádzajú, že finančné prostriedky v Barcelone nie sú tie najlepšie, nehovoriac o aktuálnej dobe. Práve, preto sa musia Katalánci zbaviť pár nepotrebných hráčov. A dokonca nehovoriac o mladých talentov, ako je napríklad Jean-Clair Todibo.

Podľa nemeckých médií Barcelona chce predať 20-ročného Francúza za 30 miliónov eur. Čo je príliš priveľká suma keďže Barcelona Todiba získala od Toulouse za milión eur.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.goal.com