SPORT: Barcelona sa chystá predĺžiť zmluvu s Ronaldom Araujom

Katalánsky denník Sport priniesol informáciu, že v najbližších dňoch FC Barcelona predvolá zástupcu Ronalda Arauja s úmyslom vyjednať nový kontrakt.

Araujo chce naďalej svoju prácu odovzdávať v Katalánskom klube FC Barcelona, ale taktiež by chcel, aby ho klub za svoj dobrý výkon a všetko čo klubu dáva ocenil. Musíme uznať, že Araujo je pre klub veľmi dôležitým hráčom. V El Clásicu odviedol parádny výkon s dvoma skrutkami v ruke a päť dní po operácii. Barcelona si uvedomuje, že ho musí odmeniť za jeho doterajší postoj.

Program “Sin Concesiones” informoval, že Uruguajčan sa stal priveľkým terčom pre Real Madrid. Sport však verí, že Araujo sa nenechá zviesť Florentinom Pérezom a naďalej zostane v Barcelone. O hráča sa začínajú zaujímať aj Anglické kluby.

Zdroj: fcbarca.com, sport.es, twitter.com/Fabrizio Romano
Foto: fcbarcelona.com