SPORT: Frenkie de Jong je pre Barçu nedotknuteľný

V priebehu včerajšieho dňa Katalánsky denník Sport prišiel s informáciou, že vedenie Barcelony odmieta akékoľvek ponuky za 25-ročného záložníka Frenkieho de Jonga. Podľa klubu Frenkie de Jong patrí pomedzi nedotknuteľných hráčov, od ktorého klub nebude vyžadovať zníženie mzdy.

Podľa zistených správ Katalánsky klub FC Barcelona nemá záujem si vypočuť akúkoľvek ponuku za Holanďana Frenkieho de Jonga a to aj napriek záujmu Anglického klubu Manchester United, ktorý je ochotný si za hráča priplatiť nemalé peniaze.

V tejto súvislosti v klube panuje zhoda medzi športovým manažmentom (Jordi Cruyff, Mateu Aleman), finančnou oblasťou a trénerom prvého tímu Xavim Hernándezom. Tréner záložníka Frenkieho de Jonga považuje za nenahraditeľného pre túto sezónu, ale aj pre budúcnosť. 25-ročný futbalista je v klube považovaný za nedotknuteľného a Barcelona od neho nebude vyžadovať zníženie mzdy. Medzi veľkou zaujímavosťou patrí aj fakt, že túto informáciu prinieslo viacero novinárov, takže si môžeme byť pomerne istí, že klub túto správu oznámil priamo novinárom.

Zdroj: sport.es, fcbarca.com
Foto: sport.es