SPORT: Galatasaray ma záujem znovu získať na hosťovanie Iñakiho Peñu

Galatasaray zvíťazil proti večnému rivalovi Trabzonsporu, ale pre zranenie prišlo o štartujúceho brankára Fernanda Musleru. Podľa najnovšich informácii novinár Jisep Capdevil informuje, že vďaka tomuto zraneniu sa Galatasaray pokúsi znovu získať Iñakiho Peñu na hosťovanie.

Gólman Tureckého klubu Gatalasaray Fernando Musela v priebehu ligového zápasu proti Trabzonsporu utrpel zranenie, vďaka ktorému si nejakú dobu nezahrá. Práve vďaka tomuto zraneniu vedenie Tureckého klubu bude musieť nájsť vhodného adepta na post brankár, ktorý dokáže nahradiť práve zraneného Fernanda.

Denník Sport informuje, že zranenie brankára je pre klub obrovskou ranou, keďže v priebehu tejto sezóny klub investoval veľa peňazí do veľkých podpisov, aby zlepšil výsledky predchádzajúcej sezóny, kde skončili na 13. mieste. V aktuálnej sezóne Galatasaray prežíva veľmi dobré obdobie. Držia si 13 ligových víťazstiev v rade (14 vrátane zápasu Tureckého pohára), čo sa od sezóny 1959/1960 nevidelo.

Ak Galatasaray bude chcieť nahradiť post brankára bude sa musieť poponáhľať, keďže Turecký zimný prestupový trh sa končí 8. februára.

Zdroj: sport.es
Foto: marca.com