Sport informuje návrat zranených hráčov

Katalánsky denník sport nás informuje o návrate zranených hráčov Blaugranas. Po 10 mesačnej pauze má tréner FC Barcelona Ronald Koeman k dispozícií mladého 18-ročného útočníka Ansu Fati. Ďalší hráči, ako sú napríklad Jordi Alba, Pedri, Alejandro Balde, Agüero, Dembélé, Braithwaite sú stále na zozname zranených hráčov.

Jordi Alba
Jordi Alba sa zranil v zápase proti Nemeckému tímu Bayern Mníchov. Počas prebiehajúceho zápasu ho museli vystriedať, keďže sa jednalo o zranenie pravého stehna. FC Barcelona jeho návrat nešpecifikovala, ale odhaduje sa, že by mal byť mimo ihriska 3 až 4 týždne, čo znamená, že sa vráti až po reprezentačnej prestávke.

/AKTULIZÁCIA/
Denník marca a mundodeportivo uvádza, že Jordi Alba by mal byť k dispozícii už na nasledujúci zápas v Lige Majstrov proti Lisabone.

Pedri
Pedri kvôli zraneniu kvadricepsu na ľavej nohe, vynechal zápasy proti Granade, Cádizovi, Levante. Rovnako, ako pri Albe sa FC Barcelona nevyjadrila, ako dlho bude mimo ihriska. Predpokladaný návrat Pedriho je proti Lisabone v Lige Majstrov.

Alejandro Balde
Balde nastúpil na zápas proti Granade. Vystriedaný bol v prvom polčase kvôli bolestiam chrbta. Klub v lekárskej správe uviedol bolesť krížov, hoci nešpecifikoval návrat. Všetko nasvedčuje k tomu, že Balde sa vráti po reprezentačnej prestávke ako Jordi Alba.

Sergio Agüero
Argentínčan sa nachádza v záverečnej rekonvalescenčnej fáze. Ak pôjde všetko podľa plánov, tak svoj debut by mohol odohrať na konci októbra proti Valencii alebo Dynamu Kyjev.

Ousmane Dembélé
Barcelona nechce zbytočne riskovať, ale ak pôjde všetko tak, ako má, tak Dembélé by sa mohol ocitnúť na trávniku už v novembri.

Zdroj: sport.es
Foto: twitter.com/Barca Buzz