Sport: Martin Braithwaite môže dnes ukončiť zmluvu s Barcelonou

Zdá sa, že práca útočníka Martina Braithwaiteho v Katalánskom klube už skončila. Katalánsky denník Šport uvádza, že útočník a klub sú blízko k dohode o ukončení zmluvy a ponechaní hráča zadarmo.

Katalánsky klub FC Barcelona do dnešného dňa pevne verila, že na prestupe 31-ročného Dánskeho útočníka Martina Braithwaiteho zarobí aspoň niečo, no vzťah medzi stranami je veľmi napätý a zvolilo sa drastickejšie riešenie. Dánsky útočník údajne dostal od Arabského tímu veľmi výhodnú ponuku a zvažuje jej prijatie. Vedenie Barcelony sa snažilo Martinovi nájsť nový klub v Premier League, no hráč odmietol o tejto veci rokovať. Samotný hráč chcel zostať v Španielsku a bol ochotný prestúpiť na pôžičku alebo na základe bezplatného prestupu. O hráča sa zaujímali napríklad Rayo Vallecano a Getafe, nuž teraz údajne prišla lepšia ponuka od Saudskej Arábie, ktorá môže útočníka jednoznačne presvedčiť. Pripomíname, že Katalánsky klub za Dánskeho hráča Leganes zaplatil 18 miliónov eur, čo znamená, že Barcelona za hráča bude jednoznačne v strate.

Veľmi veľkou zaujímavosťou je aj fakt, že Martin Braithwaite si na svojom Instagrame odstránil v BIU označenie FC Barcelona, čo môže znamenať, že jeho odchod bude čoskoro oznámený.

Foto: fcbarcelona.com