SPORT: Olympique Marseille prenasleduje Clémenta Lengleta

Denník Sport prináša veľmi zaujímavú informáciu. Podľa denníka Sport Olympique Marseille prenasleduje 27-ročného obrancu Clémenta Lengleta. Podľa zistených informácii Francúzsky tím Olympique Marseille požiadali Katalánsky klub FC Barcelona o zoznam všetkých hráčov, ktorí by mohli toto leto opustiť klub.

Predchádzajúce správy informovali, že 20-ročný záložník Nico Gonzalez a 32-ročný záložník Miralem Pjanic sú hráči, o ktorých ma záujem samotný Francúzsky klub Marseille, ale v tom čase nepadla žiadna oficiálna ponuka.

Francúzsky klub po hosťovaní opustí William Saliba, ktorý sa vracia do Arsenalu. Práve vďaka tomuto prestupu klub uvažuje o náhrade hráča za Clémenta Lengleta. 27-ročný obranca ich môže stať okolo 15 až 20 miliónov eur, nuž klub ani v tomto prípade nepredložil žiadnu oficiálnu ponuku.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: marca.com